2017. 12. 12., Kedd, 16:34

Busz ütközött személyautóval - Lezárták az Anna utcát

Autóbaleset történt az Anna utcában, egy busz ütközött személyautóval. Lezárták az utcát, kerüljétek el!

Köszönjük a képeket Gábornak!

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: