74nullanulla 2017. 12. 12., Kedd, 16:34 Busz ütközött személyautóval - Lezárták az Anna utcát Autóbaleset történt az Anna utcában, egy busz ütközött személyautóval. Lezárták az utcát, kerüljétek el! Köszönjük a képeket Gábornak! Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: